Milli Piyango Sonuçları | Türk bahis siteleri hakkinda

Milli Piyango Sonuçları

Milli Piyango SonuçlarıMilli piyango sonuçları sitesi, belirli günlerde yapılan çekilişler de bilet sahiplerine detaylı bilgi sunmak adına güncel paylaşımlar yapmaktadır. Milli Piyango ülkemiz de oldukça popüler olan bir şans oyunları türüdür. Bastırılmış olan numaralı biletlerin satılması ve önceden belirlenmiş numaraların belirli bir gün de çekiliş sonucu belli olmasına dayanan bir şans oyunu olma özelliği taşımaktadır.

Her yıl 31 Aralık’ta yılbaşı özel çekilişi olurken, Milli Piyango sonuçları bilet sahipleri tarafından merakla beklenmektedir. Önemli hususlardan bir tanesi, Milli Piyango çekilişlerinin belirli günler de yapılmasıdır. Ayın 9, 19 ve 29’uncu günlerin de çekilişler ağırlıklı olarak yapılıyor. Özel etkinlikler de ise bu tarih değişim gösterebiliyor.

Milli Piyango 2018 Yılbaşı Özel Çekilişi

Yılbaşı özel çekilişleri ülkemiz de bu şans oyununu tercih eden kişiler tarafından büyük ilgi görmektedir. Yılbaşı çekilişlerin de ikramiyelerin yüksek olması, zengin olma hayali kuran kişilerin bilet sahibi olmasını sağlıyor. Geçtiğimiz sene 60 Milyon TL büyük ikramiye dağıtan Milli Piyango İdaresi, 2018 özel çekilişin de daha üst miktarlar da büyük ikramiye sunacak . 31 Aralık 2017 tarihin de yılbaşı özel çekilişi Noter huzurun da yapılacaktır. Yüksek ya da düşük miktarlar da kazanç elde etme imkanı olan piyango’lar, yeni yılda şanslı kişileri bekliyor.

Milli Piyango 2018 Yılbaşı Çekiliş Kuralları

Milli Piyango çekilişi 9, 19 ve 29’u günlerin de yapıldığı gibi, yılbaşı çekilişi yılın son günün de yapılmaktadır. Herkez tarafından merakla beklenen çekilişler, şanslı kişilere büyük ikramiyeler kazandırmaktadır. Yılbaşı çekilişinden yararlanabilmek için 18 yaş ve üzeri olmak gereklidir. 18 yaş altı bilet sahiplerinin, olası kazanç durumların da herhangi bir talep hakkı bulunmamaktadır. Alınan biletin pürüzsüz olması ve arkasında bayi satış mührü olması büyük önem taşımaktadır. Biletin sol alt bölümde bulunan güvenlik numarası iki parmak arasında gezdirildiğinde rakamların kabarık olduğu hissedilmelidir.

Milli Piyango 2018 Yılbaşı İkramiyesi

Milli Piyango 2017 yılbaşı büyük ikramiyesi 60 Milyon TL olarak belirlenmişti. Yeni yıl için henüz açıklanmayan büyük ikramiye bu miktarın üzerinde olması bekleniyor. Bu şans oyununa gönül verenlere büyük heyecan yaşatan çekilişler, büyük paralar kazanma hayali kuranlara genel anlamda hitap ediyor. Yakın zaman da yılbaşı ikramiyesinin net miktarı açıklanması bekleniyor.

Milli Piyango Sonuçları 2018

Yılbaşı özel çekilişinin 31 Aralık 2017 tarihinde yapılacak olmasından ötürü sonuçlar hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Milli Piyango Yılbaşı çekilişleri yılın son günü Noter huzurun da şans oyunu severler ile buluşacak. Meraklanan beklenen çekiliş günü geldiği vakitte, biletinizi doğrulayabilir ve analiz edebilirsiniz.

08.11.2017

Milli Piyango Sonuçları
4.4 (88.57%) 7 votes